S Agátou podruhé 19.10.2011
Měsíc uběhl jako voda a jsme tu opět s mojí školičkou. Tedy tolik předškoláčků, to jsem fakt nečekala. Paráda! A jak jsou všichni zapálení do učení….no doufejme, že jim to vydrží celý rok. Dnes byly opět 3 dílny.
1. dílna VÝTVARNÁ
Vedly paní učitelky: NEDVÍDKOVÁ, SVĚRÁKOVÁ
Protože je podzim a k podzimu patří listí, i my jsme si tvořili obrázky pomocí opravdických listů. Ty jsme dali pod papír a voskovkami překreslili papír. Vznikly krásné barevné listy. No, zítra se podívejte na webových stránkách ZŠ Ohradní. Budeme je tam mít vystavené.
2. dílna UVOLŇOVACÍ CVIKY
Vedly paní učitelky: ČMELÍKOVÁ, MIZNEROVÁ
V této dílně jsme se správně učili držet tužku, i když většina z dětí už to umí z mateřské školy. Pejsek Alík hledal kost na druhé straně pracovního listu pomocí básničky Alík, to je neposeda, schoval kost a teď ji hledá.
3. dílna INTERAKTIVNÍ – MATEMATIKA
Vedly paní učitelky: PIRUNČÍKOVÁ, FALOUTOVÁ
Minule měla interaktivní tabule obrovský ohlas. I dnes na ní děti pracovaly. V matematice si opakovaly pojmy větší, menší, porovnávaly, přiřazovaly. Dostalo se na všechny. Ale byla to pěkná tlačenice.
Příště 23.11. (středa) .
