Meziškolní fotbalový turnaj

Výběr žáků z 8. a 9. tříd reprezentoval naši školu na meziškolním fotbalovém turnaji Prahy 4. Tým se skládal jak z žáků, kteří závodně hrají fotbal, tak i z těch, kteří fotbal hrají pouze v rámci hodin tělesné výchovy. V naší skupině jsme narazili na tři velmi silné soupeře – ZŠ Jílovská, ZŠ Jitřní a ZŠ Sdružení. Čekala nás tak tři těžká utkání. Ve všech zápasech jsme předvedli bojovné výkony. Bohužel jsme ale vždy udělali zbytečné chyby, které nás pak stály lepší výsledek.
Kluci reprezentovali naši školu dobře, a protože se tým skládal hlavně z hráčů 8. ročníku, tak naše výkony mohou být příslibem lepšího výsledku na příští rok.