Akademický klub v Techmánii

Akademický klub v Techmánii

V sobotu 3. 3. jsme se s Akademickým klubem vydali na další zajímavou badateskou výpravu, tentokrát do Techmánie v Plzni.  V expozicích byla nově otevřena výstava „Pod vodou“ na kterou jsme se obzvlášť těšili. Mnozí z nás nebyli v Techmánii poprvé, někteří v obdivování všemožných pokusů měli premiéru.

Na úvod jsme dostali pracovní listy, kde byly vyfocené exponáty a my jsme měli odpovědět na jednoduché otázky k nim.  Dále jsme navštívili dva programy, oba v 3D, jeden v planetáriu  “Jsme vetřelci“ a druhý v kinosále „Titáni doby ledové“.

Samozřejmě, že jsme měli čas i na odpočinek a sdílení zážitků.

Celá expedice  Akademického klubu utekla velmi rychle, zrovna tak jako cesta  Pendolinem do Prahy.

 

Velké díky patří panu učiteli Dvořákovi, který pro nás tento výlet uspořádal.

x

Cookies používáme k tomu, abychom vám poskytli nejlepší zkušenost na našich webových stránkách. Pokud budete pokračovat v prohlížení, souhlasíte s používáním cookies.

Souhlasím