Kroužky

Home / Školní rok / Kroužky

Kroužky pro školní rok 2018/2019

Nabídka bude aktuální 7. 9. 2018

Začínáme:

  • 1. pololetí –  1.10. 2018
  • 2. pololetí –  1. 2. 2019
    (kroužky, které nepořádá škola, začínají podle konkrétního pořádajícího – viz. web pořádajícího)

Přihlášení na kroužky pořádané školou:

  • vyplňte elektronickou přihlášku,
  • žáci se dostaví na 1. hodinu kroužku, kde se dozví veškeré informace,
  • pokud nebude kroužek otevřen – konkrétní vyučující dá vědět na kontakt uvedený na přihlášce.

Přihlášení na kroužky, které nepořádá škola: 

  • Polyglot – přihlášky u zástupce Horáka (vlastní formulář),
  • ostatní kroužky – přihlášky přes uvedený kontakt (nebo na stejném formuláři jako školní kroužky k zást. Horákovi, ten pak přihlášky předá hromadně)
  • důležité!! – instruktoři mohou děti po domluvě vyzvedávat z ŠD.

Platba kroužků pořádaných školou:

  • cena v rozpisu
  • za 1. pololetí do konce října 2018,
  • za 2. pololetí do konce února 2019,
  • pokud dítě v termínu nezaplatí, nebude moci kroužek dále navštěvovat.

Způsob platby kroužků pořádaných školou:

  • pouze přes účet školy!!!

Číslo účtu:

  • 64523329/0800

Variabilní symbol:     

  • 11 . .  (číslo kroužku) . . (evidenční číslo dítěte – totožné s číslem ze školního e-mailu žáka z_ _ _ _ _ @zs-ohradni.cz),
  • (př. 110152121 je variabilní symbol pro žáka jehož e-mal je z52121@zs-ohradni.cz, a přihlásil se na kroužek, který má označení 01).

Evidenční číslo dítěte: 

  •  získá žák u třídního učitele (případně učitele Ikt nebo VT).

Číslo kroužku:

  • uvedete při platbě pro rychlejší dohledání platby (uvedeno v tabulce).

Loňská nabídka – školní rok 2017/2018 (aktuální nabídka bude zveřejněna do 7. 9. 2018
Kroužek Určení Vede Den Čas Cena za pololetí Číslo kroužku pro v.s.
Florbal ZŠ Ohradní malé děti 1. - 4. třída Ing. Radislav Forgač Pondělí 14:00 - 15:30 900Kč 01
Florbal ZŠ Ohradní velké děti 5. - 9. třída Ing. Radislav Forgač Čtvrtek 15:30 - 17:00 900Kč 02
Přírodovědný kroužek 3. - 9. třída Mgr. Valdemara Kubíková Středa 14:00 - 15:30 900Kč 03
Nápravy SPU, čtení 4. ročník Mgr. Monika Ježdíková Čtvrtek 13:00 - 14:00 zdarma 04
Logopedie 1. - 2. třída Mgr. Miroslava Čmelíková Úterý 13:00 - 14:00 600Kč 05
Keramika 1. třída Mgr. Blanka Trubačová Úterý 12:45 - 13:45 1000Kč 06
Výtvarný kroužek, nejmenší děti 2. - 4. třída PeadDr. Marie Miznerová Pondělí 13:15 - 14:45 900Kč 07
Výtvarný kroužek, malé děti 5. - 7. Ak. mal. Petr Toman Středa Kroužek bude od listopadu do konce června 14:00 - 15:30 900Kč 08
Výtvarná kroužek, velké děti 8. - 9. třída Ak. mal. Petr Toman Úterý 15:30 - 17:00 900Kč 09
Kytara od 2. třídy Mgr. Zděnek Dvořák Úterý 13:30 - 14:15 600Kč 10
Pěvecký sbor od 3. třídy Michaela Poc, Iva Steiningerová Úterý 14:30 - 15:15 600Kč 11
Angličtina hrou 3. - 4. ročník Mgr. Gabriela Kyselková Úterý 13:00 - 14:00 600Kč 12
Angličtina 5. - 7. ročník Mgr. Gabriela Kyselková Úterý 14:00 - 15:00 600Kč 13
Šachy 1. - 7. třída Ing. Radislav Forgač Čtvrtek 14:00 - 15:30 900Kč 14
Klavír Mgr. lada Šámalová 1600Kč 15
Konverzace v angličtině 6. ročník
5. ročník
8. ročník
Lektoři jazykové školy Polyglot Pondělí
Středa
Středa
14:00 - 14:45 13:00 - 13:45 14:00 - 14:45 2780Kč/32vyuč. hodin (25. 9. 2017 - 31. 5. 2018) nepořádá škola
www.polyglot.cz
Němčina 2. stupeň Lektoři jazykové školy Polyglot Pondělí 15:00 - 15:45 2780Kč/32vyuč. hodin (25. 9. 2017 - 31. 5. 2018) nepořádá škola
přihláška zde
Malý badatel od 8 let Lektoři Intelektus Čtvrtek 16:00 - 17:00 1900Kč/15lekcí nepořádá škola
přihláška zde
Malý programátor od 6 let Lektoři Intelektus Úterý 15:30 - 16:30 1900Kč/15lekcí nepořádá škola
přihláška zde
Kutil junior Lektoři Intelektus Úterý 14:00 - 15:00 1890Kč nepořádá škola
přihláška zde
Rozvoj osobnosti pomocí hraní deskových her 1. - 5. třída Čtvrtek 13:00 - 14:00 1500Kč Nepořádánepořádá škola
kurzy@ciskurzy.cz
Florbal Bohemians Praha 1. - 2 třída 1. - 2. třída Ing. Iveta Hyršlová Úterý 15:20 - 16:30 400Kč nepořádá škola
iveta.hyrslova@gmail.com
Florbal Bohemians Praha 3. - 4 třída 3. - 4. třída Ing. Iveta Hyršlová Úterý 16:30 - 17:45 400Kč nepořádá škola
iveta.hyrslova@gmail.com
Inline bruslení 1. stupeň Instruktor s akreditací Středa 14:00 - 15:15 840Kč/6 lekcí nepořádá škola
info@jsmeinline.cz
+420 731 239 237
Gymnastika pro děti 1. stupeň Instruktor s akreditací Středa 15:30 - 16:30 1800Kč nepořádá škola
info@jsmeinline.cz
+420 739970279
Taekwondo pro děti od 4 let Trenér Taekwonda pro děti Pondělí od 15:00 1200Kč nepořádá škola
603805004
Fotbal pro kluky a holky 1. - 3. třída Licencovaný trenér Pátek 15:00 - 16:00 1000Kč nepořádá škola
605 227 129
Mažoretky Pondělí 15:00 - 16:00 nepořádá škola
přihlaska@sympapraha.cz
Latinsko-americké a standardní tance Pondělí 14:00 - 15:00 nepořádá škola
Přihláška zde

x

Cookies používáme k tomu, abychom vám poskytli nejlepší zkušenost na našich webových stránkách. Pokud budete pokračovat v prohlížení, souhlasíte s používáním cookies.

Souhlasím