Kroužky

Home / Školní rok / Kroužky

KOORDINÁTOR:

Mgr. Milan HORÁK tel. 261 109 523 horak@zs-ohradni.cz

 

ZAČÍNAJÍ – KONČÍ:

1. POLOLETÍ 2. POLOLETÍ
od 1. 10. 2021 do 31. 1. 2022 1. 2. 2022 31. 5. 2022

(kroužky, které nepořádá škola, začínají podle konkrétního pořádajícího – viz. web pořádajícího)

 

ÚHRADA KROUŽKU:

KROUŽKY POŘÁDANÉ ŠKOLOU: KROUŽKY POŘÁDANÉ JINÝM SUBJEKTEM:
  •  cena v rozpisu
  • platba proběhne za 1. pololetí do konce října 2021
  • platba proběhne za 2. pololetí do konce února 2022
  • pokud nebude mít žák uhrazený kroužek v daném termínu, nebude moci kroužek navštěvovat a na jeho místo postoupí eventuální další zájemci
  •  veškeré info přímo u pořádajícího subjektu

 

PLATBA:

ČÍSLO ÚČTU: 64523329/0800
VARIABILNÍ SYMBOL: 11 . .  . . . . .
předčíslí kroužků kód třídy evidenční číslo žáka (v ŽK) číslo kroužku se uvede do zprávy pro příjemce

 

PŘIHLÁŠENÍ DO KROUŽKU:

KROUŽKY POŘÁDANÉ ŠKOLOU: KROUŽKY POŘÁDANÉ JINÝM SUBJEKTEM:
  • vyplňte přihlášku (ke stažení ZDE)
  • přihlášku předejte osobně, zašlete na e-mail učitele, který kroužek vede (odkaz – jméno v přehledu) nebo přes třídního učitele
  • žák se dostaví na 1. hodinu kroužku, kde se dozví veškeré informace,
  • pokud nebude kroužek otevřen – konkrétní vyučující dá vědět na kontakt uvedený na přihlášce
  •  přihlášky přes uvedený kontakt (odkaz z přehledu)
  • důležité!! – instruktoři mohou děti po domluvě vyzvedávat ze ŠD a po skončení kroužku do ŠD odvést

 

NABÍDKA 2021/2022:

  • bude zvěřejněna od 9. 9. 2021 a průběžně během září doplňována 
  • v letošním školním roce bude výběr omezen v důsledku hygienických doporučení
  • pokud je číslo kroužku uvedeno – pořádá škola
  • pokud je uvedena * – pořádá jiná organizace – info naleznete v odkazu

 

Kroužky 2021/2022

Číslo kroužku: Název: Anotace kroužku Určen pro ročník: Vede: Den: Čas: Cena pololetí v Kč:
 UMĚLECKÉ
01 Klavír Pořádá škola 3. – 9. Mgr. Lada Šámalová indiv. indiv. 1600Kč
02 Dramatický kroužek Pořádá škola 1. – 5. Mgr. Jana Lálová Pondělí 13:40 – 14:40 600Kč
03 Hudebně dramatický Pořádá škola 5. – 9. Mgr. Alena Kolaříková Pondělí 14:45 – 15:30 500Kč
04 Výtvarný kroužek Pořádá škola 2. – 4. PaedDr. Miznerová Marie Úterý 14:00 – 15:30 900Kč
05 Výtvarný kroužek Pořádá škola 5. – 9. Ak. mal. Petr Toman Čtvrtek 15:30 – 17:00 900Kč
06 Dramatický kroužek oHRAdlo Pořádá škola 3. – 5. Veronika Krištofová Středa 15:00 – 16:30 900Kč
SPORTOVNÍ
07 Easy basket Pořádá škola 1. – 3. Mgr. Milan Horák Úterý 15:15 – 16:00 600Kč
08 Malá kopaná Pořádá škola 4. – 8. Ing. Radislav Forgač Pondělí 14:20 – 16:00 900Kč
* Top Dance Prague – TŠ Ivy Langerové Tance Nepořádá škola 1. – 9. Bude upřesněno Pondělí 14:00 – 15:00 2000Kč
(3600Kč celý rok)
* Tenis pro děti Tenis Nepořádá škola 1. – 5. Jan Gerhardt Úterý 16:00 – 17:00 2850Kč
* Olymp florbal Florbal Nepořádá škola 1. – 5. Čtvrtek 15:10 – 16:00 650Kč
* Bohemians Florbal Nepořádá škola 1. – 2. Iveta Jedličková Úterý 15:30 – 16:40 650Kč
* Bohemians Florbal Nepořádá škola 3. – 4. Iveta Jedličková Úterý 16:40 – 18:00 650Kč
* Slavoj Podolí Fotbal Nepořádá škola 0. – 3. Michal Hladík Pátek 15:00 – 16:00 1200Kč
Fotbal pro děti Fotbal Nepořádá škola 1. – 5. Jan Šik  Středa 15:10 – 16:30 1150Kč
* Gymnastika pro děti Gymnastika Nepořádá škola 1. – 5.   Pondělí 13:30 – 14:30
* Gymnastika pro děti
Gymnastika Nepořádá škola   Středa 15:10 – 16:05
* Taekwondo pro děti
Taekwondo WTF Nepořádá škola   Pondělí 15:00 – 16:00
Gymnatlon   Nepořádá škola   Pondělí 16:00 – 17:00
Alotrie Všestrannost Nepořádá škola předškoláci   Středa 16:05 – 17:00
Judo pro děti
Judo
Nepořádá škola   Čtvrtek 15:30 – 17:30
* Jsme in-line  In-line bruslení Nepořádá škola 1. – 5.  Instruktor Jsme in-line Středa 14:00 – 15:15 1680Kč
JAZYKOVÉ
09 Španělština 2. stupeň Pořádá škola 6. – 9. Veronika Mrázková Pondělí 14:00 – 14:45 500Kč
10 Španělština 1. stupeň Pořádá škola 3. – 5. Veronika Mrázková Středa 13:15 – 14:00 500Kč
15 Španělština Pořádá škola bez omezení Veronika Mrázková Čtvrtek 13:15 – 14:00 500Kč
RŮZNÉ
11
Přírodovědný Pořádá škola 3. – 9. Bc. Kateřina Kubíková a Mgr. Valdemara Kubíková Pondělí 14:00 – 15:30 900Kč
12 Pečení pro 1. stupeň Pořádá škola 3. – 4. Mgr. Edita Machová Čtvrtek 14:00 – 15:30 2000Kč
13
Pečení pro 2. stupeň
Pořádá škola 6. – 9. Mgr. Edita Machová
Pondělí 14:00 – 15:30 2300Kč
14
Deskové hry
Pořádá škola 1. – 9. Mgr. Jana Chmelařová
Mgr. Michala Tomková
Pondělí 14:00 – 15:30 900Kč
zdarma Debatní klub
Pořádá škola neurčeno Mgr. Edita Machová
Úterý 16:15 – 17:00
(nebo dle domluvy přihlášených zájemců)
zdarma
Programování Nepořádá škola  
*  Šikovné děti Kutil Junior Nepořádá škola 1. – 5. Tereza Červencová Úterý 14:30 – 15:30 2190Kč
Věda nás baví Vědecký kroužek Nepořádá škola Středa 15:00 – 16:00

 

NABÍDKA 2020/2021:

  • bude zveřejněna od 9. 9. 2021 a průběžně během září doplňována 
  • v letošním školním roce bude výběr omezen v důsledku hygienických doporučení
  • pokud je číslo kroužku uvedeno – pořádá škola
  • pokud je uvedena * – pořádá jiná organizace – info naleznete v odkazu

 

Kroužky 2020/2021

Číslo kroužku: Název: Určen pro ročník: Vede: Den: Čas: Cena pololetí v Kč:
 UMĚLECKÉ
01 Klavír obsazeno Mgr. Lada Šámalová ind. domluva ind. domluva (30min) 1600Kč
04 Kytara obsazeno? Mgr. Zdeněk Dvořák
SPORTOVNÍ
02 Florbal 4. – 9.   Ing. Radislav Forgač PO (1x za 14 dní)
* Slavoj Podolí Fotbal 0. – 3.   Michal Hladík
* Tenis pro děti Tenis 1. – 5.   trenér Tenis pro děti
* Fotbal pro děti Fotbal 1. – 5.   trenér Fotbal pro děti
* SympA Mažoretky 1. – 6.    Adéla Přenosilová
* Taneční studio Andrea Step 2. – 7.    Andrea Myslivečková
* Taekwondo pro děti Taekwondo WTF 1. – 9.   Trenér Taekwondo pro děti
* Jsme in-line  In-line bruslení 1. – 5.   Instruktor Jsme in-line ST 14:00 – 15:15 840Kč / 6lekcí
Judo pro děti Judo začátečník, pokročilí Trenér Judo pro děti
* Gymnastika pro děti
Gymnastika Trenér Gymnastika pro děti PO, ST PO 13:45 – 14:45, ST 15:10 – 16:10 2100Kč / pololetí
Taneční studio Ivy Langerové Tance Šárka Koťátková
* Tary kroužek parkour Parkour trenér Tary
* Bohemians Florbal 1. – 2.   Iveta Hyršlová ÚT 15:30 – 16:40 650Kč/pololetí
* Bohemians Florbal 3. – 4.   Iveta Hyršlová ÚT 16:40 – 17:45 650Kč/pololetí
JAZYKOVÉ
RŮZNÉ
03 Přírodovědný kroužek plně obsazen
(3. – 9. )
Mgr. Valdemara Kubíková, Bc. Kateřina Kubíková PO 14:00 – 15:30
* CIS Rozvoj osobnosti pomocí deskových her 1. – 5.   lektor CIS
*  Šikovné děti Kutil Junior 1. – 7.    lektor Kutil junior úterý 14:30 – 15:30 1990Kč/pololetí

 

 

 

 

 

 

 

 

x

Cookies používáme k tomu, abychom vám poskytli nejlepší zkušenost na našich webových stránkách. Pokud budete pokračovat v prohlížení, souhlasíte s používáním cookies.

Souhlasím