Kroužky

Home / Školní rok / Kroužky

KOORDINÁTOR:

Mgr. Milan HORÁK tel. 261 109 523 horak@zs-ohradni.cz

 

ZAČÍNAJÍ – KONČÍ:

1. POLOLETÍ 2. POLOLETÍ
od 3. 10. 2022 do 31. 1. 2023 1. 2. 2023 31. 5. 2023

(kroužky, které nepořádá škola, začínají podle konkrétního pořádajícího – viz. web pořádajícího)

 

ÚHRADA KROUŽKU:

KROUŽKY POŘÁDANÉ ŠKOLOU: KROUŽKY POŘÁDANÉ JINÝM SUBJEKTEM:
  •  cena v rozpisu
  • platba proběhne za 1. pololetí do konce října 2022
  • platba proběhne za 2. pololetí do konce února 2023
  • pokud nebude mít žák uhrazený kroužek v daném termínu, nebude moci kroužek navštěvovat a na jeho místo postoupí eventuální další zájemci
  •  veškeré info přímo u pořádajícího subjektu

 

PLATBA:

ČÍSLO ÚČTU: 64523329/0800
VARIABILNÍ SYMBOL: 11 . .  . . . . .
předčíslí kroužků kód třídy evidenční číslo žáka (v Bakal.) číslo kroužku se uvede do zprávy pro příjemce (viz tabulka nabídka kroužku)

 

PŘIHLÁŠENÍ DO KROUŽKU:

KROUŽKY POŘÁDANÉ ŠKOLOU: KROUŽKY POŘÁDANÉ JINÝM SUBJEKTEM:
  • vyplňte přihlášku kroužky přihláška 2022 23
  • přihlášku předejte osobně, zašlete na e-mail učitele, který kroužek vede (odkaz – jméno v přehledu) nebo přes třídního učitele
  • žák se dostaví na 1. hodinu kroužku, kde se dozví veškeré informace,
  • pokud nebude kroužek otevřen – konkrétní vyučující dá vědět na kontakt uvedený na přihlášce
  •  přihlášky přes uvedený kontakt (odkaz z přehledu)
  • důležité!! – instruktoři mohou děti po domluvě vyzvedávat ze ŠD a po skončení kroužku do ŠD odvést

 

NABÍDKA 2022/2023:

  • průběžně během září doplňována 
  • pokud je číslo kroužku uvedeno = pořádá škola
  • pokud je uvedena * – pořádá jiná organizace – info naleznete v odkazu
Číslo kroužku: Název + anotace kroužku: Pořádá: Ročník: Vede: Den: Čas: Cena pololetí :
 UMĚLECKÉ
01 Hudebně-pohybový kroužek 4. Mgr. Alena Kolaříková ÚT 13:15 – 14:00 700,-
02 Klavír
plně obsazeno
3. – 9. Mgr. Lada Šámalová individuální individuální 2 220,-
03 Výtvarný kroužek
Malé děti

2. – 4. PaedDr. Marie Miznerová ÚT 14:00 – 15:30 1 400,-
04 Výtvarný kroužek
Velké děti

6. – 9. Ak. mal. Petr Toman ÚT 16:30 – 18:00 1 400,-
* ZUŠ Folklorika Praha  ZUŠ Folklorika Praha 1. – 9. Pedagogové ZUŠ PO – PÁ individuální dle oboru
SPORTOVNÍ
05 Esybasketbal  ZŠ 1. – 2. Mgr. Milan Horák
Mgr. Michala Ferbasová
PO 12:50 – 13:35 700,-
06 Minibasketbal  ZŠ 3. – 5. Mgr. Milan Horák 
Mgr. Michala Ferbasová
ÚT 15:15 – 16:15 800,-
* Tance – latinsko-americké a standardní tance Top Dance Prague – TŠ Ivy Langerové 1. – 9. instruktor Top Dance PO 14:00 – 15:00 2 300,-
pololetí
4 200,-
celý rok
* Tenis Tenis pro děti 1. – 5. Jan Gerhardt ÚT 16:00 – 17:00 3 150,-
* Florbal Olymp florbal 1. – 5. trenér Olymp florbal ČT 15:10 – 16:00 900,-
* Florbal Bohemians 1. – 2. Iveta Jedličková ÚT 15:15 – 16:15 700,-
* Florbal Bohemians 3. – 4. Iveta Jedličková ÚT 16:15 – 17:25 700,-
* Fotbal Slavoj Podolí 0. – 3. Michal Hladík 1 000,-
* Fotbal Fotbal pro děti 1. – 5. Jan Šik  ST 15:00 – 16:00 1 250,-
* Gymnastika Gymnastika pro děti 1. – 5.  Matouš Richtr PO 13:35 – 14:35 2 390,-
* Gymnastika Gymnastika pro děti 1. – 5. Matouš Richtr ST 15:10 – 16:10 2 390,-
* Taekwondo WTF Taekwondo pro děti od 4 let Martin Bren  ČT 15:10 – 16:10 1 800,-
 * Gymnathlon Sportmix Gymnathlon 1. – 3. Iveta Jesenská  PO 16:00 – 17:00 2 790,-
   * Gymnathlon Junior Gymnathlon předškoláci Iveta Jesenská PO 17:00 – 18:00 2 790,-
 * Všestrannost – Sparťanská fotbalová školička Alotrie předškoláci Michaela Špičková,     Julie Petříková ST 16:05 – 17:00 1 893,-
* Judo
Judo pro děti od 6 let bude upřesněno ČT 16:30 – 17:30 3 600,-
*  In-line bruslení Jsme in-line 1. – 5.  Instruktor Jsme in-line ST 14:00 – 15:15 960,-/6lekcí
RŮZNÉ
 07
Přírodovědný
3. – 9.
Bc. Kateřina Kubíková Mgr. Valdemara Kubíková
PO
14:00 – 15:30
1 400,-
 08
Logopedie  1. – 2. Mgr. Miroslava Čmelíková  PO  13:00 – 13:45  700,-
 09
Vaření 1. st. (mezinárodní kuchyně) 1. – 5. Tatiana Lapinska   PO 13:00 – 14:00  800,- 
10
Vaření 2. st. (mezinárodní kuchyně) 6. – 9. Tatiana Lapinska ČT 15:30 – 17:00 1400,- 
11
Příprava na přijímací zkoušky na SŠ z ČJ 9. Mgr. Markéta Machová ÚT 16:15 – 17:00 700,- 
 *
Kurz Malý programátor JUNIOR  1. – 2. PO 14:00 – 14:30 3 267,-
*
KURZ Programování her ve Scratchi   8 – 10 let   PO 14:40 – 15:40 4 574,-
*
KURZ Vývoj webových aplikací od 12 let    PO 15:45 – 17:15 6 025,-
* Malý bankéř Funacademy 3. – 5. Anna Vandírková ČT 14:00 – 15:00 1 600,-
* Kutil Junior, anotace kroužku Kutil Junior 1. – 5. Tereza Červencová ST 14:30 – 15:30  15:30 -16:30 2 390,-
Vědecký kroužek Věda nás baví 6 – 12 let ST 15:00 – 16:00 1 982,-
     

 

 

 

 

x

Cookies používáme k tomu, abychom vám poskytli nejlepší zkušenost na našich webových stránkách. Pokud budete pokračovat v prohlížení, souhlasíte s používáním cookies.

Souhlasím