Mozolov – sportovně-turistický týden

Odjezd: sraz 8:30 (odjezd 8:45), parkoviště pod školou

Strava: Plná penze + svačiny + pitný režim

Ubytování: Vícepokojové bungalovy

Učitelé: Mgr. Milan Horák – vedoucí kurzu, Bc. Jan Musil, Mgr. Monika Zýbalová, Mgr. David Škvor, Mgr. Aleš Vohnický, Mgr. Michala Ferbasová – zdravotník, Martin Havelka

Cena: 2300Kč
Platba:
do 29. 3. 2019 na bankovní účet školy: 64523329/0800, variabilní symbol: 33 + označení třídy + evidenční číslo dítěte (např. 336112345 – žák s evidenčním číslem 12345 ze třídy 6.A)

VARIABILNÍ SYMBOL:

33 . . . . . . .
předčíslí Švp označení třídy evidenční číslo žáka

Najděte si svou třídu a stačí pouze doplnit evidenční číslo žáka:

6.A 33 61 ….. 6.B 33 62 …..
7.C 33 73 ….. 7.D 33 74 …..
8.A 33 81 …..

STORNO :

• při neúčasti platí žák storno poplatek (podmínky uvedeny na závazné přihlášce),
  • ozdravný pobyt si lze individuálně pojistit proti storno poplatku,
  • pokud zjistíte, že Vaše dítě nemůže na ozdravný pobyt vyjet, písemně sdělte tuto skutečnost třídnímu učiteli.

Informace o ozdravném pobytu (sportovně-turistickém týdnu) 29. 4. – 3. 5. 2019

Adresa:               Sporthotel Mozolov, Turist s.r.o., Nadějkov – Mozolov 6, 399 01 Milevsko, http://www.mozolov-hotel-cz.com
Vedoucí:             Mgr. Milan Horák, 724675470, horak@zs-ohradni.cz
Zdravotnice:      Mgr. Michala Ferbasová, 721451188, ferbasova@zs-ohradni.cz
Ostatní učitelé: Mgr. Aleš Vohnický, Mgr. David Škvor, Martin Havelka, Bc. Jan Musil, Mgr. Monika Zýbalová

Sraz, odjezd:     8:30, 29. 4. 2019 parkoviště pod školou – prosíme neparkovat na a u parkoviště (otáčení autobusu)
Před odjezdem je potřeba mít odevzdáno: zdravotní způsobilost (pozor na platnost), 200 Kč (peníze na výlety), nástupní list (bezinfekcnost) (prohlášení odpovědnosti za škody a prohlášení rodičů o podávání léků, bezinfekčnost s datem max. 1 den před odjezdem), ofocenou kartičku pojišťovny a návratku potvrzení o přijetí informací (návratka z informace pro rodiče, které děti dostaly ve škole).
Návrat, příjezd: cca 16:30, 3. 5. 2019 parkoviště pod školou – prosíme neparkovat
Pokud chcete, aby Vaše dítě odešlo od autobusu samo, před odjezdem předejte tř. učiteli písemné potvrzení, že žák může odejít od autobusu sám a rodiče za něj přebírají odpovědnost.
Stravování: plná penze (stravování začíná v den příjezdu obědem a končí v den odjezdu obědem)
Ubytování: vícepokojové bungalovy
Program: pěší turistika, výlety do okolí s možným využitím prostředků hromadné dopravy, sportovní hry na sportovních hřištích i v nezpevněném terénu, společenské hry, aktivity zaměřené na spolupráci ve skupině, možná noční hra, koupání, jízda na lodích na rybníku, táborák a ostatní aktivity s přihlédnutím na místní podmínky a aktuální počasí.
V případě nesouhlasu s nějakým typem aktivit, je nutné takovou skutečnost nahlásit třídnímu učiteli.
Žáci budou muset na akci dodržovat školní řád, řád akce a řád ubytovacího zařízení. Při vážném provinění budou bez náhrady vyloučeni. Odjezd žáka bude ve finančních nákladech rodičů.
Doporučený seznam věcí s sebou:
– potřeby osobní hygieny (nezapomenout ručník)
– dostatek spodního prádla
– trička s krátkým i dlouhým rukávem, mikiny
– oblečení do nepříznivého počasí (teplejší bundu, pláštěnku – pozor na možné chladnější počasí)
– tepláky, kraťasy, kalhoty
– přezůvky
– plavky (krytý bazén je v objektu) a opalovací krém
– čepice (kšiltovka), šátek (na soutěže)
– 2x pevná a nepromokavá obuv (na sport, turistika)
– láhev na pití, batůžek na cesty (možno domluvit do dvojice)
– léky (podepsané, s přesným rozpisem způsobu užívání – vypsáno v nástupním listu) – předat zdravotnici nebo TU
– pružné obinadlo, náplasti, svítilnu
– věci osobní potřeby a pro zábavu (blok, psací potřeby, karty, deskové hry, knížka…)
– sportovní vybavení pro volný čas (např. létající talíř, stolní tenis, badminton)
Nedoporučujeme: mobilní telefony, drahou elektroniku a další cennosti (za ztrátu či poškození neručíme!)