Biatlon 9. A, 9. D

V úterý 21. února se vybraní žáci 9. A a 9. D zúčastnili výuky běhu na lyžích a vyzkoušeli si biatlonový závod. Každý žák si odnesl tričko a odznak od Prahy 4 a malou cenu za účast v závodě. Hodnotnější ceny si odnesli první 3 závodníci. U kluků byl nejrychlejší Kryštof Dvořák z 9. D, druhý Martin Melichar z 9. D a třetí Jakup Hampl z 9. A. U holek byla nejrychlejčí Anna Mikynová z 9. A, druhá Martina Radomská 9. A a třetí Radka Knoblochová z 9. A.
ZŠ Ohradní udělala ve Skiparku opravdu silný dojem. Už samotné zjištění, že z 23 dětí v 9. třídě nikdy na běžkách nestálo všech 23 dětí málem odrovnalo instruktora, který se nám 2 hodiny věnoval. Všichni ukázali velkou vůli a obrovský pokrok, ale při závodech jsme oslnili spíše vynikající střelbou než běžeckým stylem.

x

Cookies používáme k tomu, abychom vám poskytli nejlepší zkušenost na našich webových stránkách. Pokud budete pokračovat v prohlížení, souhlasíte s používáním cookies.

Souhlasím