Celé Česko čte dětem pro druháčky

Celé Česko čte dětem pro druháčky

Opět jsme se setkali ve škole se zajímavými hosty v projektu Celé Česko čte dětem. 4. února k nám zavítali český klavírista, zpěvák, divadelní režisér, herec, spisovatelesejista, básník, dramatik, redaktorpublicista a divadelní pedagog.Přemysl Rut a herečka, pedgožka a spisovatelka  Markéta Potužáková. Všem druháčkům recitovala paní Potužáková z knihy Ostrov, kde rostou housle a z knihy Emanuela Frynty Písničky bez muziky. Přemysl Rut prokládal recitování písničkami. Jeho bravurní hra na klavír v kombinaci s chytlavými melodiemi roztančila všechny děti. Opravdu je to bailo, krásně reagovaly na vtipné texty, vrtěly se do rytmu, zkrátka si to užívaly. a když doznívala poslední písnička, nikomu se nehtělo zpátky do tříd. 

Velké poděkování patří paní učitelce Svěrákové, která setkávání se zajímavýmu hosty v rámci tohoto projektu organizuje. 

x

Cookies používáme k tomu, abychom vám poskytli nejlepší zkušenost na našich webových stránkách. Pokud budete pokračovat v prohlížení, souhlasíte s používáním cookies.

Souhlasím