Důležité info ohledně Koronaviru

Důležité info ohledně Koronaviru

Vážení rodiče,

Ministerstvo zdravotnictví dnes vydalo nové mimořádné opatření:

S okamžitou platností se nařizuje všem osobám s trvalým pobytem v České republice, které se v období od 7. března 2020 navrátí z pobytu na území Itálie do České republiky, aby bezprostředně po návratu do České republiky oznámily tuto skutečnost svému praktickému lékaři, a to telefonicky nebo jiným vzdáleným způsobem (mobilní aplikace, e-mail, skype apod.), tedy bez osobního kontaktu.
Dále se nařizuje praktickým lékařům, aby u osob s trvalým pobytem v České republice, které se v období od 7. března 2020 navrátí z pobytu na území Itálie do České republiky, rozhodli o karanténě v délce 14 dnů.

Prosíme proto všechny rodiče, kteří se budou o víkendu s dětmi vracet z Itálie, o respektování tohoto nařízení!
Pokud se Vás karanténa bude týkat, žákům budeme velmi rádi elektronicky zasílat odučené učivo a po návratu poskytneme konzultace k dovysvětlení zameškané látky!
Děkujeme.

x

Cookies používáme k tomu, abychom vám poskytli nejlepší zkušenost na našich webových stránkách. Pokud budete pokračovat v prohlížení, souhlasíte s používáním cookies.

Souhlasím