Hra Finanční svoboda

Hra Finanční svoboda

Finanční svobodu nebo-li hru o finanční gramotnosti si v rámci vzdělávacího workshopu zahrála třída 9. A.. Hra byla zaměřená na matematiku, ekonomiku, logiku, ale i na praktické finanční dovednosti. Hrou byla třída nejprve zaskočena, ale pak příjemně potěšena. Zábavnou formou se žáci naučili základní finanční pojmy, procvičili matematiku, logické uvažování a hlavně se zamysleli nad úskalím běžného života. Žákům byla hra prospěšná do praktického života, ale i jako příprava na střední školu.
Jak jinak dospívajícím puberťákům vysvětlit, jak se správně starat o ekonomiku domácnosti?!

Kamila Fáberová, Tereza Nápravníková

x

Cookies používáme k tomu, abychom vám poskytli nejlepší zkušenost na našich webových stránkách. Pokud budete pokračovat v prohlížení, souhlasíte s používáním cookies.

Souhlasím