Informace k divadlu na Fidlovačce

Vážení rodiče,

zde jsou veškeré potřebné informace k našemu školnímu divadlu.

KOSTÝMY:

• zajišťuje škola,
  • někteří herci mají své vlastní (předem nahlásili),
  • na Fidlovačku odveze škola ve středu, účinkující v pátek přijdou v civilu, převlékají se v divadle.

GENERÁLKA na FIDLOVAČCE:

• středa 8. 1. 2020,
  • odchod od ZŠ – 8:00,
  • s sebou –  velká svačina, dostatek pití, sladkost na energii, 2 lístky na tramvaj,
  • dozor zajišťují vyučující, kteří hrají ve scénkách,
  • příchod do školy cca 13:00 (družinové děti – doprovodíme do ŠD, nedružinové na oběd do ŠJ),

PREMIÉRA:

• pátek 10. 1. 2020 v 18:00,
  • sraz účinkujících – u zadního vchodu divadla – v 17:15,
  • diváci – jdou předním vchodem divadla do předsálí – do sálu vpouštejí hostesky nejdříve v 17:45,
  • možnost využít divadelní bar, šatnu,
  • po skončení diivadla – účinkující odcházejí za rodiči po převlečení a sbalení věcí – čekejte na ně prosíme v hledišti nebo v předsálí.

V PŘÍPADĚ NUTNOSTI (nemoc, nenadálá událost):

• rodiče volají, píší na telefon 603 94 85 87 (Smažíková),
  • pokud dítě vykazuje známky nemoci během týdne, nechte ho raději doma vyležet, aby v pátek mohlo absolvovat premiéru, jelikož nejsou určené alternace.

Milí rodiče, moc se na Vás těšíme v pátek na Fidlovačce!!!