Klub mladého diváka

Klub mladého diváka

Koncem května se odehrála poslední akce Klubu mladého diváka, jehož členy jsou žáci 7. až 9. ročníku. Každý rok společně  navštívíme 4 divadelní představení v pražských divadlech: letos jsme byli v Národním divadle na opeře, na muzikálu v Hudebním divadle v Karlíně i  na činohře v Divadle ABC.Poslední bylo představení  na alternativní divadelní scéně Divadla Minor. Jako letos pokaždé to bylo zábavné,poučné  a inspirativní…za velmi nízké ceny jsme díky žákovskému předplatnému viděli rozmanitá představení se skvělými herci a zpěváky,které vídáme jinak jen v televizi či kině.Vidět jejich umění naživo je rozhodně nezapomenutelný zážitek!
tak jestli chcete,přidejte se příští rok k nám a staňte se členy KMD:-)
Přihlášky a bližší informace lze získat v kabinetě pí uč. Kubíkové  na B2

x

Cookies používáme k tomu, abychom vám poskytli nejlepší zkušenost na našich webových stránkách. Pokud budete pokračovat v prohlížení, souhlasíte s používáním cookies.

Souhlasím