Meziškolní turnaj ve stolním tenise – 3. místo

V pátek 21.10. jsme se zúčastnili meziškolního turnaje ve stolním tenise 8. a 9. tříd. Naše družstvo bylo složeno z žáků, kteří se ping pongu věnují pouze každou přestávku ve škole, ale závodně ho nehrají. Proto před prvním zápasem nebyla žádná velká očekávání. Naši žáci se ale od úvodního míčku po celý turnaj prezentovali nadšeným a bojovným výkonem a nakonec si tak připsali 2 vítězství a 2 prohry a to jim v celkovém součtu zajistilo skvělé 3. místo mezi ostatními školami na Praze 4!!!
A protože náš tým byl složen pouze s osmáků: Dana Trefila, Matěje Sedlačíka, Kuby Matějky a Pepa Šrámka, tak je to i zajímavý příslib pro příští rok!

x

Cookies používáme k tomu, abychom vám poskytli nejlepší zkušenost na našich webových stránkách. Pokud budete pokračovat v prohlížení, souhlasíte s používáním cookies.

Souhlasím