Na Fidlovačku za účinkování v Malostranském příběhu

Milí rodiče našich malých herců,

v pondělí 3. února půjdou  žáci 4. – 9. ročníku, kteří účinkovali v lednové školní divadelní hře Malostranský příběh, opět na Fidlovačku. Tentokrát jako diváci.

Dovolili jsme si jim poděkovat tím, že oni sami budou tentokrát v roli diváků na představení 137 úhlů pohledu.

Organizační zajištění je následovné:

Odchod ze školy: 9:00

Doprovod: pí uč. Ježdíková, Kubasová, Novotná, Hlaváčková, Marešová, Šámalová, p. uč. Jinřich, Musil

S sebou: pití, svačina, lístek na MHD

Cena: 0,- (platí škola)

Návrat z divadla: 5. vyučovací hodinu do výuky.

Doufáme, že se bude představní žákům líbit a jsme moc rádi, že jsme jim ho mohli zprostředkovat právě na Fidlovačce. Žákům 1. – 3. ročníku poděkujeme sladkou formou přímo ve škole:-)