Po stopách praotce Čecha

Po stopách praotce Čecha

Třída 6.A se v rámci svého celodenního výletu vydala na místo, kam by se měl podívat každý správný Čech. Vydali jsme se po stopách Praotce Čecha na horu Říp. Cesta vlakem do Roudnice nad Labem nám krásně utekla a my jsme se mohli vyjít z roudnického nádraží směrem k našemu cíli cesty. Cestou jsme se zastavili na Kratochvílově rozhledně a pak už jsme postupovali polní cestou s vlčím mákem k bájné hoře. Do kopce jsme se všichni s větším či menším úsilím úspěšně vyškrábali. Pak jsme si v místním občerstvení dopřáli zaslouženou limču. Po doplnění energie jsme se vydali prozkoumat místní vyhlídky. Někdo po nohách a někdo po zadku 🙂. Bohužel jsme se brzy vydali zpět do Roudnice ,abychom stihli vlak do Prahy.
Výlet se nám moc líbil, jen toho praotce Čecha jsme nikde nepotkali 🤷‍♂️🙂.Tak snad příště…

x

Cookies používáme k tomu, abychom vám poskytli nejlepší zkušenost na našich webových stránkách. Pokud budete pokračovat v prohlížení, souhlasíte s používáním cookies.

Souhlasím