První místo v Praze!!!

Kluci z 8. a 9. tříd vyhráli v basketbalu celopražskou soutěž a vybojovali právo startovat v kvalifikaci mistrovství ČR, která se uskuteční 4. dubna v Teplicích.
Tomuto jedinečnému úspěchu předcházelo základní kolo Prahy 4, kdy naši žáci porazili ZŠ Jílovskou a ZŠ U Krčského lesa a ZŠ Kunratice. Ve finále Prahy 4 porazili ZŠ Plamínkové, ZŠ Filosofskou a ZŠ Jižní. V semifinále celopražské soutěže zvítězili nad ZŠ Angel, ZŠ Eden a ZŠ Resslova. Spanilá jízda našich kluků pokračovala i ve finále Prahy, když porazili Gymnázium mezinárodních vztahů, Gymnázium prof. Jana Patočky a Gymnázium Opatov.
Naši školu úspěšně reprezentovali Martin Valenta (9. C), Martin Korda (9. C), Martin Lukeš (9. C), Ondřej Medek (9. A), Tadeáš Fanta (9. A), Jakub Jestříbek (9. A), Filip Král (8. A), David Šebesta (8. A), Tomáš Schmidl (8. A) a Michal Franěk (8. A).

x

Cookies používáme k tomu, abychom vám poskytli nejlepší zkušenost na našich webových stránkách. Pokud budete pokračovat v prohlížení, souhlasíte s používáním cookies.

Souhlasím