Roušky od 1. 9.

V úterý, 1. 9. 2020, se do ZŠ Ohradní vrací 600 žáků a 80 dospělých. Jdeme s odvahou, ale zároveň s rozvahou:-)

Protože Ministerstvo zdravotnictví zatím nechává rozhodnutí nošení roušek v prostorách školy na ředitelích, přestože je Praha oranžová (stupeň pohotovosti II), rozhodli jsme s platností od 1. 9. 2020, že na naší ZŠ Ohradní budeme roušky používat minimálně prvních 14 dní. Jednohlasně se na nošení roušek shodl i celý pedagogický sbor a ostatní zaměstnanci školy.

Ať jsou již názory veřejnosti na tuto skutečnost různé, je to to nejjednodušší, co pro sebe VŠICHNI na Ohradní můžeme od 1. 9. udělat a není potřeba to dále jakkoliv komentovat.

rouška ANO rouška NE
  • příchod do školy,
  • pohyb po škole ve společných prostorách.
  • výuka v hodinách,
  • obědvání,
  • činnosti ve školní družině.

Všechny návštěvy ve škole budou mít roušku po celou dobu pobytu, jednání.

Milí rodiče a žáci, DĚKUJEME VÁM za respektování a podporu našeho rozhodnutí.