Školní klub 2019/2020

Milí rodiče žáků 4.tříd,

z kapacitních důvodů ŠD není v našich silách uspokojit poptávku všech žáků 4. tříd.

Ve škole jsme zrealizovali školní klub, který funguje na podobném principu školní družiny.

Pokud máte zájem umístit své dítě do školního klubu ve školním roce 2019/2020, vyplňte zápisový lístek a prohlášení. Oba tiskopisy Vašim dětem předá jejich třídní učitelka.

Obojí, prosíme, odevzdejte příslušné třídní učitelce nejpozději do konce šk. roku.

Klub bude v provozu od úterý 3.9.2019, kdy žáci přihlášení do klubu dostanou podrobné informace již první školní den, v pondělí 2.9.2019.

Důležité organizační informace najdete zde.

Rozhodnutí o přijetí do školní družiny pro žáky budoucího 4. ročníku šk. roku 2019/2020 najdete zde.