Slavnostní otevření multifunkční knihovny

Multifunkční knihovna je slavnostně otevřena!!!!

Díky Běhu pro školu v květnu 2018 jsme přes prázdniny vybudovali krásnou novou multifunkční knihovnu.

Slavnostně nám ji přišel předat pan radní Jaroslav Míth, který společně s žáky sdílel jejich radost z té velké krásy. Opět jsme žákům splnili další jejich přání, aby jim bylo na Ohradní fajn a měli super funkční zázemí.

V učebně již probíhají hodiny hudební výchovy a každodenní odpolední klub. Zanedlouho si budou moci žáci chodit půjčovat knihy.

Velké poděkování  patří Truhlářství Tandler, za precizní a rychlé služby, architektonickému návrhu  Microstudia a především Vám, rodičům a všem dalším “sponzorům”. Díky Vám jsme opět o krok napřed!

Více foto ZDE. Video ZDE.