Spaní ve škole

Spaní ve škole

V úterý si školní parlament vyzkoušel, jaké to je zůstat ve škole přes noc 🌑. Odpoledne jsme si zahráli super hry, aby se všichni poznali ještě lépe, a protože se blíží mezinárodní den Francie, zapracovali jsme na nápadech k našemu stanovišti…… A máte se na co těšit 😃 Za obrovské pracovní nasazení, jsme se k večeři odměnili 🍕🍕🍕

A pak už šup do pyžam a spát….. Na lepší usínání jsme si ještě pustili film 🎥🎬 .

Ráno bylo ve znamení balení spacáků, rolování karimatek a hlavně společné snídaně ☕🍳🍓. Jak to bývá v pohádkách, i nám zvonění v 7:55 odzvonilo konec akce, a tak jsme se všichni vrátili zpět do lavic…..

video

x

Cookies používáme k tomu, abychom vám poskytli nejlepší zkušenost na našich webových stránkách. Pokud budete pokračovat v prohlížení, souhlasíte s používáním cookies.

Souhlasím