Streetball – úspěch pro naši školu

Streetball – úspěch pro naši školu

V úterý 22.6. jsem se zúčastnili zajímavého turnaje ve hře 3×3 Energy streetball.
Sice ráno před začátkem turnaje to vypadalo, že kvůli silným dešťům bude turnaj zrušen. Nakonec se odehrál, i když podmínky nebyly vůbec optimální a hrozilo zranění z každého prudkého zabrzdění.

Naši školu reprezentovali v kategorii chlapců Adam Dezort, Šimon Weber, Dominik Doležal a Martin Kmošek. Za děvčata byly v týmu Terka Kučerová, Bára Bláhová, Andrea Hloušková a Tereza Zouharová. Bohužel Terka Z. se ze zdravotních důvodů na poslední chvíli účastnit nemohla, a tak holky musely náročné 4 zápasy odehrát bez střídání. I tak se jim povedlo probojovat až do čtvrtfinále.
Naším klukům se vedlo ještě o poznání lépe. Jasně vyhráli svou skupinu a v té finálové vybojovali celkové třetí místo!!!
V průběhu turnaje jsme měli možnost se potkat a vyfotit s patronem turnaje a jednou z hvězd současné české reprezentace Ondrou Balvínem (217 cm) a pak učitel Veselý tak mohl zjistit, že jsou i daleko vyšší lidé než je on 🙂
Všichni žáci si zaslouží velkou pochvalu za příkladnou reprezentaci a pevně věříme, že zejména pro končící deváťáky to byla perfektní akce s Ohradní, na kterou budou ještě rádi dlouho vzpomínat.

x

Cookies používáme k tomu, abychom vám poskytli nejlepší zkušenost na našich webových stránkách. Pokud budete pokračovat v prohlížení, souhlasíte s používáním cookies.

Souhlasím