Stříbrní v Praze 4

Stříbrní v Praze 4

Tento týden naši žáci 8. a 9. tříd se účastnili finále v basketbalu chlapců IV. Kategorie. Do cesty se jim postavili žáci ze ZŠ Jeremenkova, ZŠ sv. Augustina a Gymnázium Nový Porg. První dvě utkání naši hráči zvládli velmi dobře a připsali si přesvědčivá vítězství. V posledním utkání Nový Porg ukázal větší herní zkušenosti a porazil nás. I tak jsme obsadili skvělé 2. místo v celé Praze 4!

Hodnocení pana učitele Veselého: “Musím naším žákům za celou školu poděkovat za skvělou reprezentaci. Dva zápasy jsme suverénně vyhráli. Nový Porg byl už nad naše síly. I tak si myslím, že jsme z účasti v meziškolním basketbalu vytěžili maximum a 2. místo v Praze 4 je skvělý úspěch naší školy. Ještě jednou díky všem hráčům za účast, jmenovitě: Šimon Matoušek, Vašek Jelínek, Prokop Ulč, Šimon Dezert, Honza Šesták, Sam Huran, Ondra Konečný, Max Janouškovec, Dan Yacoub, Matouš Průša a Matěj Sedlačík”

 

x

Cookies používáme k tomu, abychom vám poskytli nejlepší zkušenost na našich webových stránkách. Pokud budete pokračovat v prohlížení, souhlasíte s používáním cookies.

Souhlasím