Velký úspěch v přehazované

V pátek 12.5. se dívky 6. a 7. ročníku zúčastnily finálového klání obvodního kola v přehazované, kam si vybojovaly postup z turnaje základních skupin předchozí týden. Po nepříliš přesvědčivém začátku z dívek začala opadávat nervozita a s každým utkáním jejich výkon stoupal výš a výš. Nejdramatičtější utkání jsme odehrály v semifinále proti ZŠ Jižní, kdy jsme se přetahovaly o každý bod. Nakonec jsme ale soupeřky udolaly v každém setu vždy s nejtěsnějším rozdílem dvou bodů. V utkání o 1. místo jsme opět poměřily síly s domácí ZŠ Jílovská, stejně jako na začátku finálového turnaje, kdy nás ovšem svými tvrdými smečemi doslova zatloukly do země. V odvetě byl náš výkon o 100% lepší, nicméně na soupeřky to přeci jen nestačilo, vyšší kvalita hry byla opět na jejich straně.

I přes prohru ve finále jsme odcházely s hlavou vzhůru a skvělým pocitem z druhého místa a předvedené hry. Každá hráčka se velkým dílem podílela na skvělém 2. místě z celkového počtu 14 škol, ovšem nutno vyzdvihnout výkon Aničky Panáčkové a Kláry Češpivové, které se osvědčily jako nekompromisní smečařky a zajistily nám přísun mnoha důležitých bodů.

Soupiska: Bára Doležalová, Nicole Seifertová, Anča Panáčková, Ivča Seitzová, Eva Šimůnková, Zuzana Vybíralová, Klára Češpivová, Valerie Reifová

Mgr. Olga Šimáčková

x

Cookies používáme k tomu, abychom vám poskytli nejlepší zkušenost na našich webových stránkách. Pokud budete pokračovat v prohlížení, souhlasíte s používáním cookies.

Souhlasím