Volitelné předměty 2020/2021

Nabídka předmětů:

Výběr volitelných předmětů proběhne po úvodním seznámení žáků s obsahy předmětů a s konkrétními vyučujícími.
V opodstatněných případech může dojít k přednostnímu zápisu (určí vyučující předmětu např. na základě příprav na talentové zkoušky).
Dále bude rozhodovat zvolená preference předmětů z přihlašovacího formuláře FORMS.
V případě obsazenosti skupin z hlediska jejich maximálního a minimálního počtu skupin bude rozhodujícím kritériem výběru čas odeslání formuláře.
Výběr je nutný učinit ve společném rozhodnutí žák a rodič.
Před odesláním je nutné pečlivě zkontrolovat správné přetažení předmětů do požadovaného pořadí v rozsahu od prvního po poslední místo.

22. 9. 2021 od 17:00

15. 9. 2021 od 17:00