Zážitek v TepFaktoru

Zážitek v TepFaktoru

V pondělí 3.6 se díky výhře v soutěži s Amos Vision zúčastnily třídy 6.A, 7.A, doplněné o žáky ze 7.D a školního parlamentu, Tepfaktoru. Tato dobrodružná hra je inspirovaná pevností Boyard. Žáci se rozdělili do 4 až 5 členných týmů, ve kterých plnili 20 rozmanitých úkolů, při kterých testovali nejenom svojí fyzickou zdatnost, logiku, ale také vzájemnou spolupráci s ostatními členy. Děti byly z netradičně stráveného dne nadšené a doslova jsme je museli vyhánět na cestu domů. Nakonec se nám nepodařilo otevřít truhlici s pokladem, ale tato maličkost nám nijak nezkazila zážitek a příjemně strávený den!

Jan Musil

x

Cookies používáme k tomu, abychom vám poskytli nejlepší zkušenost na našich webových stránkách. Pokud budete pokračovat v prohlížení, souhlasíte s používáním cookies.

Souhlasím