Finanční podpora

Aktualizováno 01.06.2023

Nadace Terezy Maxové Dětem

Nadace Terezy Maxové dětem v rámci svého Fondu pro podporu vzdělávání ukrajinských žáků a studentů v ČR uhradila ve školním roce 2022/2023 náklady na výjezd všech našich ukrajinských žáků – uprchlíků na školy v přírodě.

Women For Women

Nadace manželů Tykačových nám zkraje letošního školního roku uhradila náklady na obědy pro několik českých dětí v rámci dlouhodobého projektu Obědy pro děti, následně jsme využili zejména jejich nový projekt Pomáháme s Unicef, který cílí na dostupnost obědů pro uprchlíky z Ukrajiny.

Magistrát hlavního města Prahy

Díky vládnímu Balíčku pomoci Pražanům jsme mohli ve školním roce 2022/2023 nabídnout plnou úhradu školních obědů a družiny potřebným rodičům pražských dětí z naší školy. Z Fondu solidarity byla finančně podpořena účast cca 80 z našich sociálně slabších pražských dětí na letošních školách v přírodě.